Zespół na wesela Express Music

Repertuar

   Aby impreza taneczna była na długo zapamiętana przez uczestników jako udana i wyjątkowa, bardzo istotny jest odpowiednio dobrany, jak również różnorodny repertuar. Właśnie dlatego, wybierając świadczone przez nas usługi, mają Państwo pewność niezwykle starannie dobranego do indywidualnego charakteru zabawy, a także uczestników repertuaru, który w pełni usatysfakcjonuje wszystkich gości.

   W proponowanym przez nas repertuarze znajdują się zarówno utwory z lat sześćdziesiątych, jak i najnowsze przeboje. Jesteśmy osobami niezwykle otwartymi i gotowymi podjąć się wszelkich wyzwań, dlatego nie stronimy zarówno od polskich klasyków weselnych, jak i znanych hitów obcojęzycznych. Dobrze są nam znane żywiołowe kawałki disco-polo, jak również bardzo energiczne klimaty rock’n rolla. Ponadto jesteśmy również w stanie zagrać typową muzykę cygańską, góralską czy biesiadną. Świetnie odnajdujemy się również w nieco wolniejszych przebojach. Regularnie poszerzamy nasz repertuar, aby był coraz bardziej atrakcyjny dla gości.

   Grana przez nas muzyka niewątpliwie ożywi każdą imprezę i porwie do tańca wszystkich jej uczestników. Jesteśmy bardzo otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony, dlatego w razie pytań zachęcamy do kontaktu.